JAKI LAJF TAKI STAJL

Majówka po majówce

Maj 9, 2017

Jak spędziliście majówkę bo ja swoją dopiero zacznę, taka majówka po majówce ;). Zaczyna już w ten weekend i trwać oną będzie z małymi przerwami do końca miesiąca. Ten miesiąc mogę śmiało powiedzieć będzie miesiącem inspiracji, wiedzy i nowych znajomości. Maj to podróże małe i duże, spanie w hotelach, dobre jedzenie i wyczekany urlop.

Majówka po majówce

W weekend zaczynam mogę powiedzieć serię edukacyjnych spotkań-wyjazdów związanych z moimi zainteresowaniami, trochę pracą i edukacją. W najbliższy weekend czekam mnie Community Manager Weekend Katowice, dwa dni szkoleń będzie mówione o budowaniu społeczności w social mediach, community managerach, crowdfunding i takie tam ;), ale to nie wszystko!

Najlepsze zacznie się we wtorek konferencji na której mowa będzie o technologii, nowych mediach i marketingu. Ponad 100 prelegentów w tym mamy swoich reprezentantów. Wykłady w większości prowadzone będą po angielsku więc to szansa i sprawdzian dla mojego języka, który cały czas szlifuje. Ale zamierzam tam też odpoczywać, wiadomo!

Wisienką na torcie jest w ostatni weekend maja wyjazd do Poznania na Blog Conference Poznań, nie mogę się doczekać tylu blogerów i znajomych twarzy w jednym miejscu! I Poznań traki piękny a byłam tylko raz za dziecka.

Nic tylko się pakować

Widzicie jak intensywny miesiąc? Długo czekałam na te wszystkie wyjazdy, rezerwowanie miejsc noclegowych, kupno biletów. Powoli myślę o pakowaniu walizki ;P jak wsiąść buty, którą sukienkę. Powoli planuje miejsca, które odwiedzę i knajpki, w których zjem. Jak wrócę z każdego wyjazdu, obiecuję relacje a może nawet jakieś video. Nie potrafię jeszcze składać, ale to dobry pretekst, aby w końcu się nauczyć.

P.s. podrzucam wam typowo letnią piosenkę, którą bardzo lubię i kojarzy mi się ze słońcem, moja ulubioną parką i trampkami.

 

 

Może Ci się również spodobać

Brak Komentarzy

Zostaw odpowiedź